Karlův most
litografie, 11,5 x 17,1 cm, sign. PD Milan Entler, autorský tisk
ID: 195852
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 10. 2022 18:14
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)