Panenka
litografie, 49 x 38 cm, sign. PD Jarmila Marešová, autorský tisk, při levém okraji mimo tisk mírně zažloutlý papír
žákyně doc. V. Kábrta na DAMU v Praze
ID: 228557
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 18:34
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)