Jablko
litografie, 1989, 14,7 x 14,7 cm, sign. PD Marcela 1989, rám, č. 9/45, na rámu drobné oděrky
ID: 231311
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 12. 2022 15:30
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu