Pradleny
olej, plátno, 24 x 18 cm, sign. PD D. Pilinsky, rám
ID: 236040
Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 11. 2022 10:37
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
ID: 236040
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)