Zátiší s čajovou konvicí
litografie, 20,5 x 27 cm, značeno PD A. B, papírová pasparta
Antiqari.at Radhošťská
ID: 244180
Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2022 19:51
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu