Africké umění 1
tempera, plátno nalepené na papíru, 41 x 26 cm, sign. LD, na zadní straně popsáno
ID: 262821
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:26
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)