Selfcontained
litografie, 2018, 48 x 37,5 cm, sign. PD Jan Gemrot 2018, 98/117
ID: 267543
Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 12. 2022 20:39
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
ID: 267543