Nová záře
olej, akryl, 2022, 50 x 40 cm, sign. LD AK 22
ID: 268253
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 01. 2023 20:28
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
ID: 268253
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)