Letní krajina
olej, karton, 32,5 x 46,5 cm, sign. PD Zavřel, rám
ID: 268381
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2023 18:57
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
ID: 268381
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)