Domy
litografie, 1981, 32 x 15 cm, sign. PD Barva 81, č. 24/90
ID: 269049
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 14:31
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
ID: 269049
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)