PF 78
litografie, 1977, 30 x 21,5 cm, sign. PD M. Vindišová
ID: 269070
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 14:52
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
ID: 269070
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)