Velkopřevorský mlýn
akvarel, papír, 2000, 29,8 x 20 cm, sign. PD Praha 2000 Semenceu
ID: 269386
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 31. 01. 2023 18:19
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)