Ve světle pražských lamp (PF 1971)
litografie, 1970, 32 x 9,3 cm, sign. DU Cyril Chramosta , a.t. , papír zažloutlý s drobnými žlutými tečkami, v rozích papír pokrčen, u pravého okraje v dolní části na dvou místech natržen 3 cm a 4 cm
Antiqari.at Radhošťská
žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze
ID: 269587
Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2023 21:42
Aktuální cena: 170 CZK (8 €)