Loď v zálivu
akvarel, papír , 1978, 27 x 41,3 cm, sign. PD, rám, akvarel vypadává z rámu
Antiqari.at Radhošťská
ID: 274432
Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 03. 2024 21:04
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)