Memento ze včera
olej, akryl, plátno, 2022, 40 x 30 cm, sign. LD AK
ID: 274607
Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2023 19:36
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)
Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu
ID: 274607
Aktuální cena: 220 CZK (10 €)