Příběhy modré u nás doma
litografie, 2002, 24 x 33 cm, sign. PD Adéla Janíková, č. 4/12, vzadu štítek: Grafika roku 2002
ID: 278265
Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 12. 2023 15:08
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)