Domy
litografie, 1966, 6,8 x 9,3 cm, sign. DU Jaroslav Uiberlay
žák prof. V. Rady na AVU v Praze a O. Blažíčka na ČVUT tamtéž
ID: 281181
Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2024 19:29
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)