Portrét mladé ženy
kombinovaná technika, papír, 1937, 43 x 31,5 cm, sign. PD Pavelka 1937, rám, rám mírně poškozen
žák prof. J. Preislera a M. Švabinského na pražské Akademii
ID: 281815
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2024 18:14
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)