Panorama Prahy
litografie, 30,5 x 56,5 cm, sign. PD Jan. B. Melichar, rám, č. 25/150, zažloutlý papír
soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka
ID: 237252
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 06. 2024 14:32
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)