Akt ženy (Andrea)
olej, sololit, 2008, 122 x 70 cm, sign. PD Kroča 18.10.2008
žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
ID: 245179
Vyvolávací cena: 14.500 CZK (605 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:34
Aktuální cena: 14.500 CZK (605 €)