Akt ženy (Lenka)
olej, sololit, 2008, 137 x 69 cm, sign. PD Kroča 12.5.08
žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
ID: 245180
Vyvolávací cena: 14.500 CZK (605 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:36
Aktuální cena: 14.500 CZK (605 €)