Akt ženy (Helena)
olej, sololit, 2008, 122 x 70 cm, sign. PD Kroča 22.11.08
žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
ID: 245183
Vyvolávací cena: 14.500 CZK (605 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:42
Aktuální cena: 14.500 CZK (605 €)