Antonín Kroča (1947)

Potok

olej, sololit, 1998, 61 x 90 cm, sign. PD Kroča20.9.98

žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes

ID: 245184

Vyvolávací cena: 7.200 CZK (300 €)

Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:44

Aktuální cena: 7.200 CZK (300 €)