Zuzana Skalníková (1949)

Strom s konvalinkami

olej, umělá destička, 14,8 x 21 cm, sign. LD Z. Skalníková, rám, při okrajích poškozeno

ID: 255408

Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

Plánované ukončení: 04. 07. 2024 14:50

Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)