Jaroslav Pukl (1893-?)
olej, lepenka, 70 x 80 cm, sign. PD Jaroslav Pukl, rám
Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:00
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)