R. Dvořák

Šeříky

olej, plátno, 1939, 60 x 50 cm, sign. PD RDvořák 39, rám, na rámu drobné oděrky

ID: 263179

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:02

Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)