Šelestov
olej, malířská lepenka, 30 x 42 cm, sign. PD D. Šelest., rám
Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:46
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)