K. Černý

Dívky v kroji

olej, plátno, 95 x 62 cm, sign. PD Černý K., rám, plátno místy poškozeno

ID: 273776

Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:22

Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)