Dívky v kroji
olej, plátno, 95 x 62 cm, sign. PD Černý K., rám, plátno místy poškozeno
ID: 273776
Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 15:22
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)