Pastorales
litografie, 25,5 x 21,5 cm, DU značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře
ID: 276740
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:38
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)