Housata
litografie, 26 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře
ID: 276746
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:42
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)