Výlet do Číny
litografie, 24 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., drobné skvrny na papíře
ID: 276759
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:56
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)