Cokoli chceš
litografie, 24,5 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře
ID: 276779
Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:20
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)