Otto Grumlík
olej, karton, 30,5 x 50 cm, sign. PD O. Grumlík, rám
Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2024 18:09
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)