litografie, 2003, 12,6 x 9,3 cm, sign. PD Z. Burgetová 03, autorský tisk
žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
ID: 281053
Vyvolávací cena: 130 CZK (6 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 16:48
Aktuální cena: 130 CZK (6 €)