Exlibris PhDr. Ivo Prokop
litografie, 12,6 x 9,2 cm, sign. LD St. Holý
žák prof. A. Hoffmeistera a J. Nováka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
ID: 281200
Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 01. 07. 2024 16:24
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)