akvarel, papír, 2003, 70 x 65 cm, sign. DU D. Chatrný 73,03, rám, autor je známým představitelem experimentálních a konstruktivních tendencí, které kontinuálně rozpracovával od počátku 60.let. Byl pedagogem na pražské AVU a brněnské FaVU a členem Klubu konkretistů nebo Profil 58. Jeho práce je synonymem avantgardy, k níž patří i toto dílo zabývající se monochromním dělením zobrazovaného geometrického prostoru
žák prof. Salcmana a Boudy na ČVUT v Praze, prof. Silovského na AVU tamtéž, člen Klubu konkrétistů, TT klubu, Umělecké besedy
ID: 281514
Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 14:17
Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)