Naplaveniny
akvarel, tuš, papír, 1992, 42,5 x 60 cm, sign. PD Hodonský 92
ID: 281516
Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 14:19
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)