Únorové slunce
olej, plátno, 1973, 60 x 90 cm, lišta, vzadu razítko: Dílo Akademického malíře Ladislava Karouška
žák prof. V. Silovského a M. Holého, člen skupiny M 57
ID: 281520
Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 14:23
Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)