Šárka Růžičková Zadáková (1982)
akryl, plátno, 2009, 12 x 18 cm, sign. vzadu Š. Růžičková Zadáková
Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:26
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)