olej, plátno, 2009, 50 x 50 cm, značeno vzadu D09
žák prof. Načeradského na AVU v Praze
ID: 281527
Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 14:30
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
ID: 281527