Éterická
akryl, plátno, 2012, 50 x 40 cm, sign. DU A. Lamr 12, rám, tato inovativní koloristicky výrazná práce od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemporáneo v Buenos Aires, představuje ukázku z jeho experimentálního přístupu k využití koláže při práci s akrylovou barvou, jejíž výsledky představil mj. v pražském Topičově salonu v roce 2016
ID: 281531
Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 14:34
Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)