Dalibor Smutný (1964)
žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze; grafik, malíř; v roce 2003 obdržel cenu v soutěži Grafika roku; v malbě zobrazuje většinou biologické tvary nebo jejich symboly; malby mají neobvyklé kombinace barev, které vyzařují světlo (maluje nejen světlo samo o sobě, ale i světlo barvy); za obzorem jsou imaginární krajiny, zahrady, ale i rostliny; zastoupen ve sbírkách MG v Brně, MU v Olomouci, Výtvarného centra Chagall v Ostravě a jinde
V krajině V
litografie, 1994, 43 x 53,5 cm, sign. PD D. Smutný 1994, č. 1/5, mírně ohmataný papír, rohy nepatrně ohnuté
Antiqari.at Radhošťská
žák prof. L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
ID: 281568
Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 15:11
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)