The best teacher
litografie, 50 x 39 cm, sign. LD Seydl, č. 8/10, ohnuté rohy
žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu
ID: 281571
Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:14
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)