Krajina - architektura
litografie, 1992, 43,5 x 60 cm, sign. PD Hodonský 1992, č. 36/40
ID: 281586
Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 15:29
Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)