Z Benátek
litografie, 1990, 44 x 60 cm, sign. PD F. Hodonský 1990, č. 3/50
ID: 281588
Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 15:31
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)