Krajina - architektura
litografie, 1990, 48 x 66,5 cm, sign. PD F. Hodonský 1990, č. 43/50
ID: 281589
Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 15:32
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)