Slunečnice
olej, sololit, 2020, 69,7 x 61,2 cm, sign. PD Kroča 020
žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
ID: 281610
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 15:53
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)