Vražda v rákosí
olej, sololit, 2021, 70 x 62 cm, sign. LN Kroča 021
žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes
ID: 281611
Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 15:54
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)