Hawai
kombinovaná technika, tuš, fotopapír, 1994, 10,5 x 15 cm, sign. s věnováním PD Ludvíkovi Bohdan, pasparta
Provenience: z pozůstalosti Ludvíka Kundery (básník, dramatik, prozaik, překladatel z němčiny, editor, literární historik, zakladatel Skupiny RA a člen Sdružení Q. Byl spjatý s avantgardními směry, především surrealismem)
žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes
ID: 281623
Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 16:06
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)