David Kolovratník (1978)
olej, plátno, 2023, 50 x 80 cm, sign. vzadu David Kolovratník 2023
Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:24
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)